31 Aralık 2010 Cuma

NOEL BABAYA Bİ MALUMATIM OLACAKTI..


Noel baba noel baba,
madem her meydanı boş bulan blog sahibi ,dilek/istek kipinde yazılar yazıyor sana ulaşsın diye ,benim herkesten neyim eksik diyor ve bende blogumda bir şunu bunu istiyorum listesi çıkarıyorum, derhal yerine getirile..

İlk olarak senin geyiklerin yemini suyunu ayarında veriver ki şu kış ayazında bitap düşürme garibanları,aslında 2011 in martında bizim Türkler elektrikli araba üretimine başlayacak seninde onlardan bi tane edinmeni şu geyiklerin sırtından inmeni istiyorum.
ikincisi senin şu noel baba kıyafetinin renginin de cezbi sebebiyle fantezi ürünlerine ilham vermesi durumuna karşılık olarak kıyafetle ilgili telif hakkı için harekete geçmeni istiyorum
Üçüncüsü arada bir traş olmanı istiyorum elin yüzün açılsın ki kim olduğunu neye benzediğini bilelim elmacık kemiklerin de güneş görsün di mi ama, hem zati her pamuktan sakalı takan noel baba oluyo bu yüzden kimden ne isteyeceğini şaşırıyo bu millet..
Dördüncü isteğimse senden ho ho ho dışında başka kelimeler de duymak,sesini çok merak ediyorum vesseleam:)
Noel baba bizim buralarda doğalgaza geçildi bu eski bacaların üstünede kuşlar düşmesin diye kapaklar yapıldı dikkatli gel,teller elini yüzünü yaralamasın o yüzden baca işi yaş, kapıdan bekliyorum ona göre.
Bi de gelirken kar getir.
İyi Seneler..

Hiç yorum yok:

DUYDUM,DUYURAYIM İSTEDİM.

Yalnızlık; insanlardan yoksun olmaktan çok,
ne söylediğimizi anlamayan insanlar arasında yaşamaktır.