23 Ocak 2009 Cuma

ZODYAKTAN BİLDİRİYORUM

Diğer blogları ziyaret ettiğimde adetimdir,illaki profilin tamamını görüntülerim:) Genellikle hangi şehirden olduklarını öğrenmek için yaparım bunu ama pek bir alıcı gözle bakmamışım daha önce onu fakettim şimdi.Meğer burç ibaresinin altında birde zodyak yılı diye bir açıklama daha varmış.

Nedir ki bu zodyak yılı diye başımın üzerinde çıkan baloncuğun içine ??? çizerken, o balncuğu patlatıp yenisine bir şimşek işareti iliştirdim ve üstad google bilir dedim kendi kendime..

Ve üşenmedim sordum tabii..
Meğer mevzu Çin astrolojisine bağlanıyormuş..
Efendim benim zodyak yılım Koyun olması münasebetiyle yapılan açıklamayı sizinle paylaşmak isterim:
Koyun
Genel Özellikleri : İyiliksever, Kibar, Duyarlı, Sanatkar, Hassas, Kaygılı.

Koyun yılında doğan birisi başkalarını düşünmekte ve iyilik yapmakta gerçek bir örnektir. Kibardır ve duyguları ile oynayan insanlara bile sempati ile yaklaşırlar. Başkalarından da kendileri gibi nazik yaklaşım beklerler. Eleştirilmeye karşı içsel bir tepki gösterirler. Bunun sonucu olarak bunalımlı zamanlarında kaygılı ve üzüntülü görünürler.

Bu insanlar beklenmedik faydaları doğru zamanda ve doğru yerde olmaları sayesinde görürler. Bazen de talih çarkının ters işlediği görülür. Erkek veya kadın olsun şahsi çıkarları için hareket ederler. Bu durumda öfkeli bir savaşçıya dönerler. Yaşamın iş, para ve çalışmaya dönük her alanında en iyisini yaparlar.

Koyun yılında doğanlar uzun süreli ilişkilerde ve evlilikte başarılı olurlar. Onların ihtiyaç duyacakları insanlar kendi eksiklerini tamamlayan insanlardır. Kendisi gibi nazik ve kibar birisi yerine hırçın ve kaba birisini seçebilirler. Bunların en zayıf beraberlik kuracağı kişiler Öküz yılında doğanlardır. Ayrıca, Kaplan, Fare, Maymun ve Horoz yılında doğanlar ile anlaşmalarında pürüzler çıkabilir. Domuz ve Tavşan yılında doğanlar ile mükemmel anlaşabilirler.

Açıklama böyle..

Bir açıklama da benden olsun:
Ayrıca içinde bulunduğumuz 2009 yılı Öküz yılıymış..
İnşallah öküzlerin yılı olmaz:)

2 yorum:

Boogie dedi ki...

Benimki tavşan acaba onun özellikleri ne ki?

lafrodit dedi ki...

Boogie'ciğim yazının içindeki linke tıklarsan tavşanı okuyabilirsin:)

DUYDUM,DUYURAYIM İSTEDİM.

Yalnızlık; insanlardan yoksun olmaktan çok,
ne söylediğimizi anlamayan insanlar arasında yaşamaktır.